5 дієвих засобів проти вірусу

Східна мудрість стверджує, що наші вороги – це наші найкращі вчителі. Можливо, місія COVID-19 саме в тому, щоб навчити Людину піклуватися про свій організм постійно, а не час від часу, гнану страхами. Щоб вона нарешті відмовилася від “сміттєвої” переробленої їжі та споживала в їжу лише якісні природні продукти, в яких містяться всі, потрібні нашому імунітету мікронутрієнти!

Гаразд, про корисні продукти ми ще встигнемо поговорити, а сьогодні хочу почати серію постів про ті лайфхаки, які сама використовую багато років для своєї сім’ї, а останніми роками раджу використовувати їх своїм клієнтам як для профілактики, так і для лікування сезонних вірусних захворювань (різниця лише в дозуваннях).
Почнемо з багатоликого короля вітамінів – вітаміну Д.
Це він відповідає за нашу бадьорість, гарний настрій, робить міцними не лише кістки, а й наш імунітет.
Не забувайте щороку контролювати рівень вітаміну Д і Ваш організм віддячить Вам. Обов’язково розповім докладніше про цей чудо вітамін, а точніше, про-гормон, в одному з постів. В осінньо-зимовий сезон ми потребуємо його особливо гостро, хоча б у профілактичному дозуванні 1000 МО для людини без дефіциту.
Другий супермен, який воює проти вірусів – це цинк.
Без цинку неможливий синтез багатьох гормонів, наприклад, інсуліну, гормону сну і росту – соматропіну, а також тестостерону. Цинк перешкоджає розвитку запальних і пухлинних процесів, допомагає організму встояти перед вірусами і бактеріями. Денна або профілактична потреба організму в цинку 15 мг, лікувальне дозування під час ГРВІ – 20-30 мг/добу.
Ще одним незаслужено забутим героєм для боротьби з вірусами є пробіотик. Так-так! Згадайте, минулого разу ми вже говорили, що левова частка нашого імунітету міститься в кишківнику, з його багатющою мікрофлорою, яку у важкі часи потрібно по-дружньому підтримати якісним пробіотиком у дозуванні не менше 30-50 млрд КУО.
А ось тих ворогів, які спільно переможуть вітамін Д, цинк і пробіотики, нам треба допомогти організму утилізувати, щоб знизити токсичне навантаження на наш організм. Для цього не потрібно пити хімозні знеболювальні, вбиваючи чутливість наших нервових закінчень, все набагато логічніше, простіше й екологічніше. Нам знадобляться якісні сорбенти. Я особисто дуже люблю Ентеросгель, пам’ятаю, мої доньки в дитинстві обожнювали його і не розуміли, чому мама так рідко дозволяє їм ці ласощі?

А щоб сорбент був справді ефективний, а ворог-вірус переможений, звісно, необхідно як мінімум, випивати свою денну норму чистої теплої води з розрахунку 30 мл на 1 кг ваги. Під час хвороби – 40 мл/кг і більше, але в цьому разі вода має бути не проста, а майже чарівна, але про це, а також про те, хто ж допомагає людині перемагати найпідступніших вірусів і бактерій, я розповім наступного разу.